Przejdź do głównej zawartości

MONA LISA w Bytkowie

Zapraszam do obejrzenia krótkiej relacji oraz fotogalerii z koncertu, który odbył się z okazji 20-lecia działalności artystycznej MONA LISY w SCK Bytków. 
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Inwestycyjny dramat na Plantach Michałkowickich

Prace na Michałkowickich Plantach trwają. Inwestycja od początku budziła obawy mieszkańców i z każdym kolejnym miesiącem te obawy były coraz większe. Podawany termin zakończenia nie był realny (zarówno wrześniowy jak i październikowy), niestety 14 listopada również nie zakończono prac. Co gorsza, w naszej opinii, nie ma miejsca w tej przestrzeni, które nadaje się do odebrania... Nawierzchnie wykonane są niedbale i ciągle są poprawiane, a kolejne elementy tzw. "mebli miejskich" są "drugiej kategorii" - odrapane lub uszczerbione. Co więcej, aby zatuszować te niedoskonałości są one wypełniane czymś co przypomina żywicę, a niektóre zniszczenia elementów były fabrycznie malowane. Moglibyśmy napisać, że latarnie są stylowe i do tej części inwestycji nie można się przyczepić, ale z niewiadomych przyczyn nie wymieniono starych latarni na nowe - mamy wyłącznie kilkadziesiąt nowych latarni wokół Pałacu Rheinbabenów. Ciągle czekamy na zakończenie prac, które nie oznacza odeb…

Bytków: Uwaga! Objazd na Wróblewskiego!

Jak informuje KZK GOP, od najbliższego poniedziałku szykują się kolejne utrudnienia w związku z przebudową ul. Wróblewskiego na Bytkowie.

Komunikacyjny Związek Komunalny GOP informuje, że w związku z tymczasową organizacją ruchu na ul. Wróblewskiego w Siemianowicach Śląskich od 25 września (poniedziałek) do odwołania autobusy linii nr: 0, 30, 30N, 50, 110, 119, 168, 170, 190, 222, 296, 663, 664 i 665 jadące w kierunku Katowic i Chorzowa będą kursowały trasą objazdową, przebiegającą ulicami: Grunwaldzką, Planty Śląskie i Siemianowicką. Ponadto stanowisko przystanku „Siemianowice Śląskie Bytków Os. Chemik” w kierunku Katowic zostanie tymczasowo przeniesione na ul. Grunwaldzką.

Kolejna działka pod budownictwo mieszkaniowe w Michałkowicach sprzedana

Kolejna działka przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe została sprzedana w ostatnich dniach przez Gminę. Jest to teren zlokalizowany przy ul. Domina w Michałkowicach (po dawnym stadionie sportowym). Nieruchomość nabyła firma Nexx Developer. Wchodząc w LINK możecie zapoznać się z projektami realizowanymi przez tego dewelopera. Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce w Michałkowicach powstanie kolejne osiedle. 
foto: UM SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE