Przejdź do głównej zawartości

MONA LISA w Bytkowie

Zapraszam do obejrzenia krótkiej relacji oraz fotogalerii z koncertu, który odbył się z okazji 20-lecia działalności artystycznej MONA LISY w SCK Bytków. 
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Siemianowice: powstanie Galeria Śląska

Jeszcze przed weekendem pisałem o rozpoczęciu prac przy budowie obiektu handlowego przy ul. Śląskiej w Siemianowicach Śląskich - naprzeciw poczty. Dziś Gmina podała więcej szczegółów inwestycji:

"Nowym właścicielem terenu jest spółka Ateneum Investment sp. z o.o. z siedzibą w Opolu. Nazwa budowanego obiektu - Galeria Śląska.

Z założeń projektowych i informacji pozyskanych od firmy, galeria będzie obiektem jednokondygnacyjnym, o łącznej powierzchni handlowej 2050 metrów kwadratowych, pomieści około kilka większych i średnich podmiotów handlowo-usługowych, wśród których już dziś swoją nową siedzibę zaplanowały: Rossmann, Pepco, KIK i Żabka.

Właściciele zapewniają, że w projekcie nowej inwestycji uwzględniono ogólnodostępny parking dla klientów galerii od strony ulicy Śląskiej oraz w tylnej części działki. Wynajem pozostałych powierzchni handlowych jest możliwy poprzez kontakt bezpośredni z właścicielami. Termin oddania obiektu do użytku mieszkańcom przewidywany jest na trzeci kwart…

Siemianowice Śląskie: było gimnazjum, powstaje osiedle

Trwają intensywne prace przy budowie osiedla Park Korfantego w Siemianowicach Śląskich: LINK. Budynek po Gimnazjum nr 3 został częściowo wyburzony, a pozostała część zostanie przebudowana na bloki mieszkalne. Tak jak pisałem wcześniej, to zapewne dopiero pierwszy etap osiedla bowiem teren po gimnazjum jest dużo większy. 


Nowa inwestycja mieszkaniowa firmy Nexx Developer w Michałkowicach

Kilka tygodni temu wspominałem o rozstrzygnięciu przetargu na sprzedaż nieruchomości zlokalizowanej na ul. Budryka/Domina w Michałkowicach. Teren po dawnym boisku został nabyty przez firmę Nexx Developer.  Do firmy wysłałem prośbę o przedstawienie planów inwestycyjnych w temacie terenów w Siemianowicach Śląskich - Michałkowicach. Informacji udzieliła Pani Barbara Nawalany - specjalista ds. sprzedaży w Nexx Developer.

Firma Nexx Developer zdecydowała się na zakup kolejnej nieruchomości na Śląsku.
Obecnie realizowane inwestycje Nove Villove w Gliwicach oraz Park Moniuszki w Mysłowicach cieszą się sporym zainteresowaniem.
W zielonym zaciszu rekreacyjno-wypoczynkowej okolicy Siemianowic Śląskich w sąsiedztwie Chorzowa powstanie niepowtarzalne osiedle wielorodzinne.
Mieszkania i apartamenty wyłonią się z samego wnętrza wszechobecnej natury.
Na ogrodzonym terenie nieruchomości zaplanowano miejsca parkingowe w wielostanowiskowym parkingu podziemnym, naziemne miejsca postojowe, wiatę rowerową, kom…